UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 6161760
nr 616 1760
Fickur
1700-tal, i ställ, silver
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 december 2009
kl 19:39:19
12/12 19:16:30
700 kr
14/12 19:34:13
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver